E-shop

Dohledové centrum

Co je to dohledové centrum?

Pro váši firmu, byt, dům, chatu zajišťujeme kompletní zabezpečení pomocí nejnovějších technologií. Ty je následně vhodné napojit na dohledové centrum (tzv. pult centralizované ochrany), díky němuž bude Vaše nemovitost střežena nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě vyhlášení poplachového stavu okamžitě vysíláme výjezdovou skupinu, která na místo dorazí v průměru do 10 minut.

Výhody připojení na dohledové centrum WAKENHAT

  • Střežíme Váš objekt či majetek nepřetržitě 24 hodin denně.
  • Přijedeme na místo v průměru za 10 minut od přijetí poplachového signálu.
  • Bezpečnostní systémy dodáváme instalujeme a pravidelně servisujeme.
  • Přistupujeme individuálně ke každému Vašemu požadavku.
  • Dohledová centra provozujeme v Praze s působností po celé České republice.

Technologie

Dohledové centrum WAKENHAT provozujeme s využitím certifikované technologie 1BOX® od společnosti NAM systém a.s., kterou využívají také bezpečnostní složky státu, armáda i zdravotnictví. 1BOX® zahrnuje všechny nezbytné komponenty pro efektivní fungování dispečinku a neustálý vzdálený dohled nad objektem. 1BOX® přijímá a analyzuje data ze všech připojených prostředků tísňového a zabezpečovacího systému instalovaného v objektu, a v reálném čase vyhodnocuje potenciální nebezpečí.

Naše dohledové centrum splňuje technické požadavky dle ČSN EN 50518-2 ED.2 pro Dohledová a poplachová přijímací centra.

Operátoři dohledového centra mají k dispozici plány jednotlivých objektů, interaktivní mapové podklady, kontaktní údaje na odpovědné osoby zákazníků a další důležité informace nezbytné pro řešení poplachových stavů ve střežených objektech. V případě nutnosti operátor komunikuje s jednotlivými složkami Integrovaného záchranného systému a poskytuje jim součinnost při řešení incidentní či mimořádné události.

Zpět